Şimdi güzelliği bizimle keşfedin.

HYC Klinik’te alanında uzman kadromuz ile şimdi iletişime geçebilirsiniz. Obezite Cerrahisi, estetik danışmanlık ve medikal estetik alanında şimdi bizi arayın.

Estetik Cerrahisi

Obezite Cerrahisi

Diş Estetiği

Saç Ekimi

Detaylı bilgi ve hızlı randevu için hemen sizi arayalım

Hakkımızda

Estetik ve güzellik alanında A’ dan Z’ ye hizmet anlayışıyla yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz. “Tercihler yaşam kalitesini artırır!” ilkesiyle bizleri tercih eden tüm danışanlarımızın memnuniyetini önemsiyor, kalite ve güvenli bir merkezin adresi olma konusunu kendimize vizyon ediniyoruz. Güzellik sektörüne öncülük yapma arzumuz ise her geçen gün artarak devam ediyor. Bu durum bizleri tercih eden danışanlarımızın güveni ile güçlenerek devam ediyor.

8+ Yıllık Tecrübe

Alanında uzman ekibimiz ile yıllardır tüm hasta ve danışmanlarımıza profesyonel hizmet vermekteyiz.

Hizmet Memnuniyeti

HYC Klinik'te tüm hasta ve danışanlarımızın memnuniyeti önceliktir.

Çalışma Saatleri

HYC Klinik’te uzman ekibimiz ile şimdi iletişime geçebilir ve hızlı randevu alabilirsiniz.

Pazartesi - Cuma
Cumartesi

Profesyonel hizmet, uzman ekip ile mümkün.

HYC Klinik alanında uzman ekibi ile kaliteli hizmet anlayışını benimseyen sektörün öncüsü olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Vücut Kitle İndeksi kişinin boy ve kilosunun matematiksel bir hesaplama ile elde edilen oranı demektir. Bu hesaplamaya göre hasta; VKİ 30-35 arasında ise 1.sınıf obezite, 35-40 arasında ise 2.sınıf obezite, 40 ve üzerinde ise mobid obezite hastası olarak sınıflandırılır. Tüp mide ameliyatının gerçekleşebilmesi için hastanın VKİ 35 ve 35in üzerinde olması gerekir.

Yüz germe, her ne kadar estetik kaygılar sebebiyle yapılan medikal bir işlem olarak algılansa da, zaman zaman tıbbi bir gereklilik olarak da karşımıza çıkar. Yaygın olarak estetik kaygılarla yapılan yüz germe operasyonlarını, günümüzde artık sadece kadınların tercih ettiğinden söz edemeyiz. Çağımız erkekleri arasında da oldukça rağbet gören yüz germe işlemleri çoklukla belirli bir yaş sonrasında yüzde baş gösteren deri gevşemeleri ve sarkmalarını toparlamak için tercih edilir.

It is a paradisematic country, in which roasted parts of sentences fly into your mouth.

Burun estetiği genellikle şekil bozukluğuna bağlı olarak yapılan bir işlem olarak bilinse de nefes darlığı yaratan burun kemiğinde eğrilik, travma gibi durumlarda burnun şeklinin düzeltilmesi için de yapılan bir estetik türüdür. Burun estetiği ameliyatlarında burun kemiğinin kırılması ya da tıraşlanması amacıyla kullanılan geleneksel yöntemler dışında son yıllarda popülaritesi giderek artan piezo yöntemi de Türkiye’de ve Avrupa ülkelerinde sıklıkla uygulanmaktadır. Piezo yönteminde kırıcı ve kesici aletlerin yerine diğer dokulara zarar vermeden sadece kemiğe şekil veren ultrasonik ses dalgaları kullanılmaktadır. Bu sayede ameliyat sonrası ağrı ve şişlik şikayetleri de en aza inmektedir.

YouTube Kanalımız

Ekibimiz

Dr. Steven Curl

We are committed to your health and well-being, offering the very latest in comprehensive evidence-based care.
General Doctor

Dr. Boyka Jensen

We are committed to your health and well-being, offering the very latest in comprehensive evidence-based care.
Ophthalmologists

Dr. David Jensen

We are committed to your health and well-being, offering the very latest in comprehensive evidence-based care.
Cardiology

Anlaşmalı Hastane & Otellerimiz

Sosyal Medya Hesaplarımız:

İletişim

Hızlı Randevu

📍 Adnan Kahveci Mahallesi Kalkan Sokak DoraPark Sitesi 3 C1 Blok Dükkan 13 No:4/4 Beylikdüzü/ İstanbul

İnternet sitesi tasarımı Esey Ajans tarafından tasarlanmıştır.

Copyright © 2023. Tüm hakları saklıdır.